Засега се хващам само за казаното от него през месец юли 2009 г., както и от наблюденията на чуждестранни журналисти (Би Би Си).
-
*** На 20-и юли, с пура в ръката, Бойко споделя по бТВ:
“…Ако някой каже за една жена, че е умна, обикновено тя не е много хубава…”
“…Аз не съм способен на страдание. В това отно??ение съм голям егоист. В смисъл, такъв, че.. Аз гледам така да подредя, че на мен да ми е угодно в живота. Така да подредя нещата, че да ми е добре на мен…”
“…за децата ми не съм оставал време да ги гледам. Никога не съм къпал бебе, никога не съм го приспивал. Никога не съм го преобличал. Никога… не съм го водил на детска градина…”
*** На 28-и юли 2009 г. Би Би Си пи??е:
“Бойко Борисов е пла??ещ човек с обръсната глава, дебел врат и масивните рамене на борец, какъвто е бил навремето…”
“Той определено ме притесни, а има??е още по-ло?? ефект върху моята продуцентка и преводачка, която след интервюто сподели, че е като болна…”
Може би тогава, преди изборите през 2009 г., не сте знаели що за човек е Бойко, но днес го знаете. ?? оправданията, че той е “по-малкото зло” вече не минават. Мислете преди 12-и май, защото след това ще е много, много късно.